po przebiciu 113 mielismy polecieć w otchłań - rozumiem, że zamkniecie poniżej tego progu oznacza przebicie "strategicznego wsparcia".
Jutro jest dzien wypłaty dywidendy - niespelna 40mln zlotych trafi na rachunki ludzi, ktorzy mogą miec troche inne zdanie na temat dlugookresowych perspektyw spółki - ciekawe jak wielu z nich musi postanowić zreinwestować swoja dywidende w akcje, zeby nic nie wyszlo z twojego wodospadu i zeby znowu sie potwierdzilo jak bardzo nie umiesz sie wstrzelic ze swoimi prognozami;)