hm? tracisz nerwy widzę że ten nowy nik masz nieprzypadkowo , jestem tu tylko na chwilę aby unaocznnić co niektórym ich stan umysłu czy raczej jego braku . Akcji lvc oczywiście nie posiadam, bo i po co ? Nie wiedziałem że forum lvc jest tylko dla tych co mają akcje i modlą się każdego dnia o wzrosty , jak tak to przepraszam . juz mnie tu nie ma zresztą niedługo bedzie pincet, bierz kredyt !!!
bez odbioru
ps zanim zmienisz mika przemyśl starnnie jego wybór , ponoć jego cechy przenoszą się na autora który sie nim posługuje