Forum Księgowość i podatki

Nadpłacone składki ZUS

Zgłoś do moderatora
Witam!
Chciałabym zapytać jak zaksięgować w KPiR zwrot nadpłaconych składek ZUS? Czy wystarczy to wpisać jako przychód ( z datą otrzymania z ZUS-u przelewu na konto) czy dla tego typu przychodu można też sporządzić dowód wewnętrzny? Proszę o poradę