Na tak sformułowane pytanie nie da się odpowiedzieć, ponieważ nie wiadomo :
1) Czyje to są składki (prowadzącego DG , czy pracownika)
2) Jakie to są składki (składek jest 7 w trzech grupach)
3) Jak były pierwotnie zaksięgowane , albo (i) odliczone
Generalnie : ani "w przychód" (choć w wyjątkowych sytuacjach jest to możliwe) , ani dowód wewnętrzny.
Ponieważ prosisz o poradę, więc doradzam :
a) Zbyt wcześnie wzięłaś się za samodzielną księgowość (nie potrafisz nawet zadać pytania)
b) Koszty obsługi księgowej biura rachunkowego są zwykle znacznie niższe od kosztów lekcji udzielanych przez urząd skarbowy