Forum Księgowość i podatki

Re: Nadpłacone składki ZUS

Zgłoś do moderatora
Tak właśnie myślałam że musi to być jednak odliczone w marcu i w kwietniu, więc wyglada na to ,że nie ominie mnie korekta PIT-5 za marzec, bo niestety został on już rozliczony i złożony PIT-5. Chyba, że istnieje jeszcze jakieś inne rozwiązanie?