Witam
W ostatnich trzech dniach pisałem że ustawiają,Was jak chłopców.Cwaniaki ustawiali śmieszne ilości na kupnie po ponad 240.000 akcji.Ponoć przepychali się by kupić te akcję po 1.89zł.SMIESZNOŚCI WY MOJE.
Dzisiaj nagle dostali pomroczności jasnej. Chęć kupna WYPAROWAŁA i jak tylko kupiono ok 40.000i ok.45.000akcji ilości kupna nagle zmalały i pozostały na jak zwykle
nędznym poziomie.Papier zacząl dołować i spadł do 1.82zł.Obroty też jak zwykle nędzne.
Pytam ,gdzie są Ci co chcieli kupić ok.240.000 akcji po 1.89.Zobaczcie te cwaniaki lub cwaniak dzisiaj nagle wypięli się na Mostka po 1.82 do 1.84.NIE WESZLI ,bo uznali,że już was dość ubrali w akcje po 1.88-1,90.Ludzie myślcie -dlaczego lecący w dół Mostek nagle zaczął rosnąć.Cud. -nie .WYŚCIE TEGO PRAGNĘLI ,WIĘC POSZLIŚCIE NA LEP CWANIAKÓW.Oni się z was śmieją.Dajecie się ordynarnie manipulować.
Jak zawsze: Wasze pieniądze Wasz zysk i Wasza strata, innym zwłaszcza jato nic,absolutnie nic do tego.
SYSTEMATYCZNIE PROSZĘ NIE INWESTUJCIE WZORUJĄC SIĘ NA MOICH POSTACH.
TO SĄ LUŻNE PRZEMYŚLENIA,tylko tyle i aż tyle
Pozdrawiam jato