Dziękuję za miłe słowa:)
Zgadzam sie z kolegą jak zawsze w 100%
Myślę, że takich jak my jest wielu bo mamy twardy a przedewszystkim świadomy akcjonariat ktory zna wartosc i potencjał spółki co widać obserwując notowania:):):)
Cieszy mnie, że każdy kolejny miesiąc pokazuje że perelka nam rozkwita a zarząd szanuje akcjonariuszy wywiązując sie z obietnic. Pozdrawiam