Warszawska Giełda potrzebuje inwestorów. Potrzebuje ludzi mądrych mających pieniądze i chcących je pomnożyć. Niestety dyskusje a inaczej wolna amerykanka, wzajemne obrażanie na forum Bankiera odstraszają inwestorów. W ogólnym rozrachunku wielu traci, tracą nawet ci którzy zarabiają bo zarobić mogliby więcej. Mądrość i kultura nie jest naszą mocną stroną.