Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  24,30 zł , zmiana od tamtej pory: 35,60%

mbank koment

Zgłoś do moderatora
We czwartek ceny akcji spółki Astarta wybiły lokalny opór. Zamknięcie wypadło na najwyższych poziomach od ponad dwóch miesięcy. Po kilku dniach walki z ruchomą granicą bessy, wczoraj udało się zamknąć nad średnią dwustusesyjną. Podobny sygnał pojawił się w połowie listopada 2022r. Wówczas była to jedynie pułapka hossy. Obecne wskazania są jednak dużo wyraźniejsze.
Na uwagę zasługuje wybicie się z trójkąta poparte wolumenem. We czwartek pojawił się sygnał w oparciu o ceny zamknięcia. Wg geometrii fal celem może okazać się strefa 47zł. Poziomem obrony staje się podstawa bieżącej zwyżki. Dopóki dzienna cena zamknięcia wypada nie niżej niż 21.55zł, dopóty sytuacja techniczna sprzyja bykom.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
ASTARTA 0,46% 32,95 2023-05-26 17:00:00