Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  24,00 zł , zmiana od tamtej pory: 35,42%

Re: mbank koment

Zgłoś do moderatora
Roj bardziej mi chodziło , ze analitycy kupują niż instytucje. Natomiast co do analiz to zamawiają o różnych osób pewnie. I widzę jeden wspólny mianownik dotyczący tej wojny, że analizy z reguły są b pesymistyczne niż potem pokazuje sytuacja. I nawet jak coś jest optymistycznego to traktują to podejrzliwie. Jak chodzi o media to bardzo dużo sceptycyzmu miałem do pewnego dziennikarza z Onetu, korespondenta woj. za zakłamany obraz wojny. Ostanio Na jednej ze stron ukr wyczytałem że gość jest dla wielu ukr wręcz szpiegiem Rosji, że kilka razy zdradził pozycje ukr. Że Kijów wymagal się jego wydalenia i że manipuluje faktami. Że szpiegiem Rosji to może za dużo ale posłancem Niemiec? Jest duży szum informacyjny o trudno się połapać czasem.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ASTARTA 0,00% 32,50 2023-06-09 12:31:48
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.