Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  23,80 zł , zmiana od tamtej pory: 36,97%

Re: mbank koment

Zgłoś do moderatora
Analiza techniczna spółki, która ewidentnie reaguje w dużej mierze na informacje z frontu wojennego. Pogratulować profesjonalizmu:) Zacznie się rosyjska ofensywa, to zobaczymy jak to wybicie będzie wyglądało.

Żeby nie było nazbierałem sporo akcji, ale raczej z myślą o końcu wojny a nie jakiś chwilowych wybiciach pod jednorazowe infa. Tutaj obstawiam, że sporo ugrało połączenie inf ekonomicznych z tymi o dostawie czołgów. Oczywiście uwzględniając wyłącznie kwestie ekonomiczne kurs powinien być z 3-4 razy wyższy, no ale żeby analizować spółkę bez uwzględnienia aspektów geopolitycznych, jak w kraju gdzie działa trwa wojna, to już dla mnie jest trochę niepoważne.

Ryzyka z tym związane wcale nie zniknęły, a nawet powiedziałbym wzrosły w ostatnim czasie, bo nie wiadomo gdzie ta nowa ofensywa rosyjska się zatrzyma. Ukraińcy jednak stracili już impet, a ciężko ocenić czy się nie przeforsowali za bardzo militarnie przy kontrofensywie.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ASTARTA 0,15% 32,60 2023-06-05 12:27:32
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.