Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  23,90 zł , zmiana od tamtej pory: 35,98%

Re: mbank koment

Zgłoś do moderatora
Słuszne spostrzeżenia bez zbędnego naganiania w którąkolwiek stronę.
Wzrosty na większości ukraińskich spółek były pod info o czołgach (IMO).
Niestety czas działa na niekorzyść. Joe przekazując decyzję o Abramsach dodał, że cała operacja to co najmniej kilka miesięcy. Leopardy pewnie szybciej, chyba że będą chcieli wykorzystać efekt skali albo musieli przeszkolić z obsługi. :/
Spółka warta więcej, ale co jeszcze po drodze nas czeka, …, nie wiadomo. Kto ma wolne środki może ładować worki (long term). :)

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ASTARTA 0,46% 32,50 2023-06-07 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.