Witam, w zeszłym roku proponowałem wskazanie kursu na ostatnią sesję i w tym roku proponuję byście wpisali jaką wartość dla 1 akcji prognozujecie na koniec 2015r w tym roku jestem bardziej sceptyczny ale być może coś w grudniu odbije, ja prognozuje kurs na 31-12-2015r dla daty na 3,51 zł :) wykres wiem że ty się nie będziesz chciał ale może spróbuj ??? to nie boli :)