Ale różnimy się tym, że ja o tym wszystkim pisałem rok wcześniej od ciebie, gdy ty z innymi nie dopuszczaliście spadków poniżej 4 zeta, za to były wasze posty od 5 do 7 zeta... Dziś jest mniej niz połowa z tych 7 zeta.
W poprzednim watku, w swym ostatnim poście zamieściłem wykres i w nim zaznaczyłem mikołajowe świeczki sprzed roku.
Porównaj to z obecnym kursem i trendem...