Dnia 2024-08-23 o godz. 10:24 dimmu3 napisał(a):
> Faktycznie, co za cieć : )
Ma kilkadziesiąt nicków ale styl pisania taki sam.
https://www.bankier.pl/forum/temat_widze-spekulanci-przechodza-na-lepsze-papiery,67811151.html
~Szwejk [46.112.86.*] 2024-08-22 18:47
Nie spekulanci a Inwestorzy, zbierają papiery na małych obrotach tak jak tu było po 7-9 w czerwcu. Teraz słyniemy ReadGene patrząc ile patentów onkologicznych już mają a następne w drodze.
A ile zarabiają? Gdzie są fundusze w akcjonariacie?