No to współczuję, ale nie każdy potrafi dobrze wyczuć rynek. Ja w Merkatorze byłem od 44, w Columbusie od 7, a XTB po 73 sprzedałem i odkupiłem po 55. Wszystko sprzedane na górkach i jestem w klubie 1000.
Ucz się zamiast pisać posty na forum, to dojdziesz do takiego skilla za 20 lat.