Stary daj linka, bo ja czekam żeby było te ABB wtedy zwiększy się płynność, wejdzie następny duży fundusz do akcjanariatu na wzór największego na świecie państwowego Funduszu Norweskiego, który objął akcje za 100 mln zl, Wig20 i indeks MSCI Poland gdzie XTB wchodzi z paluszkiem w... nosie, a kurs siłą rzeczy leci na wyższe poziomy.