Dnia 2024-08-22 o godz. 19:20 ~Kiepol napisał(a):
> Szwejku bajki to dzieciom i to, jeżeli uwierzą.
> >
> > Tu bym kupił, tam bym sprzedał i jeszcze w lotto trafił.
> >
> > Na demo wszystko wchodzi, ale załóż realne konto i inwestuj.
Ja się na tych rzeczach znam, bo pewnej nocy byłem w dwudziestu ośmiu lokalach. Ale muszę się pochwalić, że nigdzie nie zamawiałem więcej niż trzy piwa.