Dnia 2024-08-23 o godz. 09:23 dimmu3 napisał(a):
> No to współczuję, ale nie każdy potrafi dobrze wyczuć rynek. Ja w Merkatorze byłem od 44, w Columbusie od 7, a XTB po 73 sprzedałem i odkupiłem po 55. Wszystko sprzedane na górkach i jestem w klubie 1000.
> Ucz się zamiast pisać posty na forum, to dojdziesz do takiego skilla za 20 lat.
Wielonikowiec nagania na ReadGene.
https://www.bankier.pl/forum/temat_tylko-jednego-jestem-ciekawy-kto-to-kupuje,67813903.html
~Szwejk [46.112.86.*] 2024-08-23 07:24
Nie lubię rzucać monetą dlatego dobieram ReadGene gdzie są zakończone badania, zatwierdzone patenty, kontrakty na lata z NFZ i pomysły na kolejne badania z onkologii genetycznej przy uznanym na świecie CEO