Forum Banki +Dodaj wątek

Jak dowiedzieć się o stan konta męża

Witam. Czy ktos moglby mi poradzić jak moglabym się dowiedzieć o stan oszczednosci mojego męża? On sam od wielu lat nie chce mi powiedzieć. Nie uklada się nam dobrze, jestesmy razem ze względu na male dzieci. Dopiero po slubie poznalam jaka z niego kutwa i sknera. Żylismy glównie z mojej wyplaty, a on odkladal sobie caly czas pieniądze na konto. Kiedy postraszylam go adwokatem, że pozwę go o alimenty, zacząl mi wplacać pieniędze na konto.
Wiem jednak, że jest to jedynie niewielka czesc jego dochodów, więkoszosc zas odklada w banku (bankach), akcjach i funduszach. Czasami przychodzą do domu jakies ulotki informacyjne z różnych banków, gdzie przypuszczam mąż trzyma pieniądze. Nie interesowalo by mnie to, gdyż sama potrafię zarobić na siebie i moje dzieci, gdyby ostatnio nie zaczal rozmawiać o rozwodzie. Uważam, że powininen się ze mną podzielić uczciwie oszczednosciami, ale nawet nie mam pojęcia ile tego jest i gdzie. Jestem pewna że będzie próbowal mnie wykiwać gdyż zrobil to niejednokrotnie. Bardzo proszę o poradę, o jakis punkt zaczepienia..
Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl