Witam.
Parę dni temu kupiłem mały pakiecik.
Zastanawiam się dlaczego spółka jest tak tanio, czy coś jest nie tak i dowiemy się o tym ostatni, czy ktoś miesza i czyści papier.
Widać że ktoś tutaj prowadzi kurs jak chce, szkoda że obroty spadają.
Spodziewam się kursu w granicach 1,20 - 1,50 zł
Dlaczego paru tutaj na forum przesuwa ciągle posty chwalące spółkę, czyżby opychali akcję ? przecież to jest cena raczej do kupna a nie sprzedaży ?
pozdrawiam