Autor: ~lisek [79.190.124.*] 2017-01-25 09:29
Łódź się dalej, i życzę Ci żebyś na tym śmieciu zarobił tyle, co ja. Ja po prostu widzę więcej, niż przeciętny leszcz. Poczytaj forum,to może cię oświeci.
Autor: ~antylisek [62.148.86.*] 2017-01-25 12:02
On chyba z jakiejś ŁODZI i się ŁUDZI, ze my też i nie zauważymy hahahahhahah
Widać, że lisek jest właśnie lepszy inaczej, niż "przeciętny leszcz".
Dlatego nie mam zaufania do "lepszego", który sam tak się chwali i do tego jeszcze jest gorszy w ortografii...
Trzeba tępić byki ortograficzne za wszelką cenę. Kto wali byki powinien przeprosić i obiecać, że więcej nie będzie walił.
Pozdrawiam Państwa.