Liskuj , liskuj w historii dalej ( skad my to znamy ? ) , a my jedziemy na polnoc . Nie zdazyles taniej kupic , czy pokrzywdzila Cie wczesniej spolka ? Obstawiam to drugie . Pamietaj , ze kazdy stan kiedys sie konczy i nie tkwij w histori , albo wyjdz z gieldy . Jestesmy blizej pozytywu w relacjach ze spolka ( a raczej spolki z nami ) , niz negatywu i inwestorzy o tym wiedza , i dlatego nikt taniej juz nie chce sprzedac . Wiecej optymizmu !