Dnia 2017-01-25 o godz. 09:56 ~gracz napisał(a):
> Dnia 2017-01-25 o godz. 09:32 ~rea napisał(a):
> > Nigdy nie miałem akcji tej spółki ale IT dla energetyki wydaje się rozwojowe.kupiłem, potrzymam.Wydaje mi się, że takich inwestorów potrzebujecie.
>
> Masz racje, dawcy kapitalu zawsze sa mile widziani :)
Gadanie