Dnia 2017-01-25 o godz. 09:29 ~lisek napisał(a):
> Łódź się dalej, i życzę Ci żebyś na tym śmieciu zarobił tyle, co ja. Ja po prostu widzę więcej, niż przeciętny leszcz. Poczytaj forum,to może cię oświeci.
bbbbuuu....aaaaaahahahahaha......aaaaaa buahahahahahha.....Ale jaja,Nie do wytrzymania