Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,59 zł , zmiana od tamtej pory: 0,00%

I Komisarz Unijna się odezwała!

Zgłoś do moderatora
Tak, tak MOI UKOCHANI PISOWCY - powoli sprawiedliwość i prawda zwycięży! Są jeszcze niezależne od PIS instytucje - może nie w Polsce ( wyłączając NIK ) ale są przynajmniej za granicami!
A kto czuje się poszkodowanym przym. restr. Idei - niech pisze:
ec.europa.eu/commission/commissioners/2019-2024/mcguinness/team_en?fbclid=IwAR2Ueg7bEYI0O-fROYDxRuSx1P_fFTlqdnrE8maOsvuEhYzLnbDrU3LeNJY

Jest tam mail do zespołu Pani Komisarz, są też telefony - lepsze to niż pisać głupoty na forum swoją drogą ( a to subiektywna moja uwaga do mnie samego ).
Ja tam jej złożę relację z punktu widzenia zwykłego akcjonariusza jak naprawdę było z resolution ( bo BFG wcisnął jej jednostronną, kierowaną partyjnie swoją wersję... ). Pozdrawiam jak zwykle MOICH UKOCHANYCH PISOWCÓW!

Co trochę dziwne - przejęcia IDEI dokonali akurat wtedy jak komisarze unijni się zmieniali... Cwaniaki.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
IDEABANK 1,15% 1,59 2020-12-30 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.