Czytając o tym, co się będzie działo na Walnym... no cóż premie pieniężne po 2,5%-1,7% od zysku (w dużym uproszczeniu - razem 6,7%, w 2021 już 7,5%). Podobnie przy premiach akcyjnych (2,5% i 1,7% - razem 4,2% - później 5%). Nie żebym komuś żałował, pieniążki fajne i się należą. Czy ktoś się orientuje, do kiedy Ci Panowie z Zarządu mają czas na zakup akcji Unimot (oczywiście jeżeli Walne klepnie tą kwestię i mam tutaj na myśli premię akcyjną)? Na konferencji obiła mi się data 30 września 2020, w papierach walnego mówi się o raporcie za IIIQ tego roku... Od 1 lipca 2020, tyle doczytałem, ale do kiedy... Prosiłbym o ewentualne sprostowanie lub potwierdzenie. Pozdrawiam.