Odpowiem, jeżeli pozwolisz trochę inaczej. Prognozuję, że zrobią 20 mln. zł zysku netto narastająco za pierwsze pół roku 2020. Pokaże to jasno trzy rzeczy: niezłą odporność biznesu na koronawirusa, lepsze marże przy wahnięciach cen ropy naftowej pomimo niższych przychodów i opłacalne dwa strzały z ropą na Białoruś (wydaje się, że p. B. kupił akcje Unimot pod Kłajpedę, więc tu liczę na konkretny wynik). Nie zakładam w ogóle zysku z fotowoltaiki (ważne, żeby ten segment na 30/06/2020 nie pokazał straty). Do niewiadomych zaliczam cenę ropy za baryłkę. Poruszam się w obszarze zysku netto, bo od niego uzależniona jest dywidenda.