Sorki, odniosłem to do Siebie, a Tobie jak mniemam chodziło o premie zarządu, No, nie mogę się zgodzić z Twoim zdaniem. Jako Prezes przedsiębiorstwa chciałbym związać z nim ludzi współodpowiedzialnych za wyniki. Tak, żebyśmy razem pchali wózek w jedną stronę.Po drugie, jest to dobre narzędzie do reagowania na "dziwne" ruchy w wycenie rynkowej akcji na GPW oraz udział w wypłacanej dywidendzie (przy wyrabianych zyskach). Dal Prezesa i większościowego udziałowca - same plusy :).