Obrona oporu trwa (w zasadzie wsparcia). Giełdowa wycena spółki jest niska. Nikt Ci nie napisze - kupuj jutro! będą wzrosty! :).
Moja opinia, biorąc pod uwagę informacje, które posiadam - wzrosty najdalej na początku lipca. Jest to powtarzam, tylko i wyłącznie moja opinia.