Prezes mówił o weryfikacji prognozy. Na spotkaniu była informacja, że nie spekulują na ropie i za Białoruś umówili się na konkretną kwotę, więc wielkiego szału nie będzie, ale godziwy, mam nadzieję, zarobek już tak. Fotowoltaika, z tego co zrozumiałem "wyzeruje się" na koniec roku, przynajmniej w założeniach. Nie od razu Rzym zbudowano... Pozostają marże na stacjach. Myślę, że Unimot pozytywnie nas zaskoczy a ropa jest na fali wznoszącej i być może na 30/06/2020 skończy na... 50 a nie 40 USD/baryłkę. Wówczas w dalszym ciągu będę podtrzymywał 20 mln. zł :). Wiem, wiem, zmieniłem założenia, ale nie miałem przed "Dniem Inwestora" kilku kluczowych informacji. Pozdrawiam.