Forum Forex +Dodaj wątek

EUR/PLN. Do BAX

Zgłoś do moderatora
Bax czy można się spodziewać się europln po 4.20 w wakacje tak sierpień??? Muszę odkupić by nie stracić. Doradz jak możesz.