No właśnie ten Brexit. Ale powinni się jeszcze porwać na 4.3 lub nawet 4.25 . i to pewnie bdzie dobry moment na odkup - poczekamy jeszcze mamy sierpień. Ale ogólnie będzie wesoło bo i też z czasem banki włoskie i niemieckie wyskoczą z czasem. Kaczyński też da o sobie znać z Cudami i pomnikami więc będzie wesoło. Ja już straciłem nadzieję na 4.0 - 4,10 za euro w tym roku. 4.20 było by miodzio ale czy będzie? Jakiś bank ostatnio pisało o 4.60 że idzie?!!! - hmmm