Forum Forex +Dodaj wątek

Re: EUR/PLN. Do BAX

Zgłoś do moderatora
Sam jestem ciekaw i czekam po cichu na coś na 4.20 lub niżej ale hmmm - może być ciężko. Bax kiedyś pisał że w wakacje powinno być tanio zobaczymy.