Forum Forex +Dodaj wątek

Re: EUR/PLN. Do BAX

Zgłoś do moderatora
pisalem fakt ale nie zakladalem brexitu wogole
teraz to moze byc roznie
choc moze sie tez okazac ze te ceny obecne moga byc tez najnizsze w tym roku
ele musialby tez fed wykrecic numer i podnosic stopy a na to niby sie nie zanosi