Forum Forex +Dodaj wątek

Re: EUR/PLN. Do BAX

Zgłoś do moderatora
a obniży ? kto to wie........ oni na pewno i juz pozajmowali odpowiednie pozycje :D
moim zdaniem nie obniżą.