Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,30 zł , zmiana od tamtej pory: 0,00%

do kenaj 52, basta

Zgłoś do moderatora
Jesteście mądrymi ludżmi i Was podziwiam nie mniej jednak zapomnieliście że to KNF traktował bardzo ulgowo p. Prezesa nie czyniąc Mu wielkiej krzywdy ciaukarał NAS , akcjonariuszy bez możliwości sprzedaży akcji poniżej 0,30 pln a powinni tak jak przy innych spółkach /petrolinvest , ideon itd zaczekać aż akcje spadną do ,,0,,, tymczasem Prezes - cwaniak nie byle jaki wypłynął praktycznie bezkarny----- więc kto tu jest winien mojej krzywdy? Za niewłaściwy nadzór nad zachowaniem tego ,,prezesa,, i nie właściwy moment zamknięcia notowań i ćmyakcjonarjuszy do utraty pieniędzy KNF powinien pokryć tą stratę, NO NIE ? ponieważ ta sytuacja trwa nadal więc zwróćmy się do ESMA w Paryżu czyli Europejskiego Nadzoru Giełd i Papierów Wartościowych o wpłynięcie na polski KNF, pełny adres ESMA znajdziecie w internecie /

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
HAWE 3,45% 0,30 2017-05-04 15:25:33
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.