Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,30 zł , zmiana od tamtej pory: 0,00%

DO BRY ZNAK - do Er

Zgłoś do moderatora
Tak, długa cisza nastała. Nawet w mediach o Hawe nic nie słychać. Wszyscy zamilkli!
Rzeczywiście, pieniądze lubią ciszę. Jednak jak wieść gminna niesie dług Hawe Telekom został uregulowany, a sam układ ma być głosowany późną wiosną lub latem. Co ma być zawarte w układzie tego na razie nie wiadomo, bo to jeszcze zainteresowani dogadują. Tak więc sprawy toczą się w dobrym kierunku i są juz bardzo bliskie finału. Ale jak mówią wtajemniczeni w niedługim czasie ktoś właściwy ma przemówić do publiki. Czekamy! Może na Święta Bożego Narodzenia będzie jakąś gwiazdka i z Nowym Rokiem, nowym krokiem już pójdziemy!

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
HAWE 3,45% 0,30 2017-05-04 15:25:33