Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,30 zł , zmiana od tamtej pory: 0,00%

Re: DO BRY ZNAK - do Er

Zgłoś do moderatora
Typowy wątek troli.
"...
Jednak jak wieść gminna niesie dług Hawe Telekom został uregulowany, a sam układ ma być głosowany późną wiosną lub latem. Co ma być zawarte w układzie tego na razie nie wiadomo, bo to jeszcze zainteresowani dogadują.
..."

Skoro dług Hawe Telekom został uregulowany, to po co potrzebny jest układ, bo wydaje mi się, że układ stosuje się wtedy kiedy nie ma innej możliwości uregulowania zadłużenia. A jeżeli układ nie został dogadany, to znaczy, że dług nie został uregulowany.
Albo wszyscy, którzy się wpisali powyżej są trolami, albo niektórzy są bardzo naiwni.
Poprzednie propozycje układowe były jakąś ściemą zarządu. Takie pozorowanie działań. ARP miało być spłacane w ratach i w dodatku nie w całości, a podmioty powiązane z CFI od razu i w całości. Zgodzilibyście się na miejscu ARP na taki układ? Nie wiem, czy jeszcze trwają te rozmowy na temat układu, ale jeśli nadal zarząd w ten sposób traktuje drugą stronę, to sukcesu nie wróżę. To chyba od początku było tylko po to, żeby odwlec pewne decyzje w czasie.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
HAWE 3,45% 0,30 2017-05-04 15:25:33
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.