Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,58 zł , zmiana od tamtej pory: 22,72%

Co nam szykuje Marconi ?

Zgłoś do moderatora
Po nie udanym wezwaniu i próbie wyrzucenia prezeska obrała taktykę ciszy medialnej. Nie robi żadnych posunięć typu powrót na ciągłe, ogłoszenie skupu własnego. Takie działania byłyby bardzo dobre dla akcjonariuszy ale nie dla prezeski. Mogłyby skutkować wzrostem kursu co nie jest jej na rękę w chwili obecnej. Marconi naradza się teraz pewnie z prawnikami jak przechytrzyć Porozumienie, jaki fortel zrobić żeby akcje przejąć tanio. Mamy za przeciwnika cwanego lisa i musimy mocno uważać.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
POLCOLORIT 7,72% 1,94 2023-09-29 16:27:09
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.