komunikat bedzie zalosny a na czacie prezes bedzie tlumaczyl i obiecywal na blizej niokreslona przyszlosc dokladnie jak spokrewniony cormey robi od 7 lat i z 15 zl zrobila sie na nim zlotowka tu chyba podobna historia sie szykuje a obecna wycena to juz zaklada duzy sukces analizatora co to bedzie zapewne przekladany na swiety nigdy jeszcze tylko info o sprzedazy przez isiderow i mamy cormay 2