no to mnie rozbawiles nie po to wylozyli zeby stracic buhhhahha kupowali pod te same bajki co dla wszystkich jednoczesnie zdajac sobie sprawe z ryzyka a to przy tego typu spolkach jest jak na ruletce a kurs wskazuje ze cos bedzie nie tak w najblizszym czasie i tyle nie mam co sprzedac bo nie mam akcji zastanawiam sie czy nie kupic ale jak patrze ze rok temu byl po niespelna 60 zl to mysle se ze po przesunieciu w tym tygodniu w okolicy 100 -120 bedzie czas na zakupy i to raczej coby zarobic na krotkim odbiciu bo zaufanie jak na cormayu spadnie na jakis czas i 220 niepredko sie powtorzy