Oczywiście, a akcje spadną na złotówkę. Ale teoria. Cudowna. Bliżej nieokreślona przyszłość? Garstecki to nie Tuora. Zresztą zostało parę dni. Ja osobiście obstawiam komercjalizację PCR One w pierwszym półroczu, a Bacteromica w drugim półroczu 2021 roku. Jestem cierpliwy. Potrzymam sobie trochę, bo nagrodą będzie potężny wzrost kursu i mega dywidenda. Nie interesują mnie wahania w międzyczasie. Więc luzik. W PCR mamy przecież panel Covidowy extra, którego nie było w pierwotnych planach. Za to będzie dodatkowa kasa. I za program Earlyacces.
Wiele tu rozgrzanych główek ostatnio. Jak nie wytrzymujecie ciśnienia to sprzedajcie i spokój. Najwyżej ktoś sobie kupi w promocji. Pozdrawiam cierpliwych