Akcje spółki urosły ponad 68% w ciągu ostatnich miesięcy ale nie brakuje nawiedzonych naganiaczy, którzy piszą o spadkach kursu i trendzie spadkowym. Jaki koń jest, każdy kto ma oczy i mózg widzi. Spółka szorowała po dnie w ubiegłym roku ale po odbiciu sukcesywnie wspina się do góry. Daleko jeszcze do poziomów przy których wchodziły fundusze więc ciągle jest tanio. Stękanie i naganianie nic nie da. Kurs wcześniej czy później wróci w okolice WK, czyli powyżej 10zł. To, jakaś grupa chce kupić tanio nikogo nie obchodzi. Akcje są nasze i to my decydujemy po ile je oddajemy.