Mam takie akcje na których zarobiłam więcej (3,40->6,00) ale mam też stare akcje na których zarobek jest mniejszy lub nawet strata bo nie wszystko udało się upłynnić przed dołkiem. Generalnie na całej spółce jestem około +20%, szału nie ma ale nie wiszę na haku.