TROL @BBI codziennie elaboracik i stękanie, wcześniej bo nie rosło a spadało a teraz jak oddał na dołku i został PERONOWCEM znowu ujada bo kurs rośnie.
Jak kurs już ruszy na 10-15 zł to trol @BBI wam oczy wydłubie z zawiści.
Mam nadzieje że wtedy BYK go dopadnie i trochę przypiecze mu pierścień.
Trol @BBI rzeźbi w Internecie od 4 dni i dalej nie wie kto kupił 500k papiera w pakietówce a my wiemy.
Idzie RAKIETA po konsolidacji.