Dnia 2021-07-12 o godz. 14:48 ~ewa napisał(a):
> Mam takie akcje na których zarobiłam więcej (3,40->6,00) ale mam też stare akcje na których zarobek jest mniejszy lub nawet strata bo nie wszystko udało się upłynnić przed dołkiem. Generalnie na całej spółce jestem około +20%, szału nie ma ale nie wiszę na haku.
TAK MYSLE ZE SZAŁU NIE MA
bo po 3,4 to tak dużo nie było a jak widzę takich mistrzów co kupują w samym dołku i sprzedają na samej górce to na wymioty się zbiera