@Bb skoro "radził bym sobie" to mnie to nie dotyczy, moje inwestycje mają się OK.
Może jakieś konkretne prognozy co do kursu spółki ?
Zastanawia mnie mocno co robią tu pacjenci dla których BBI to kanał dno i wtopa.
Zapewne jesteście miłośnikami kabaretu jaki tu daje codziennie forumowy lider.