to co sie dzisiaj dzieje to parada atrakcji, ktos tutaj pisal pare dni temu ze jak tak dobrze pojdzie to 1,5zl do raportu, a tu prosze jeszcze sie styczen nie skonczyl a zachaczylismy o 1,64 zl
obroty jak na newconnecta kosmiczne :O nikt z nas tak naprawde nie wie co bedzie za 2 tygdonie.. jeszcze jakis czas temu sam sie smialem z tych co mowili 2-3 zl, ale teraz wszystko jest mozliwe
jesli teraz jest jak jest, to co bedzie jak podadza raport i info ?
i najważniejsze : KIEDY WYJSC ?
POLECAM KUPIC STOPERAN BO INACZEJ DLUGO NIE POGRACIE