Dnia 2017-01-31 o godz. 16:13 ~re napisał(a):
> Dnia 2017-01-31 o godz. 15:53 ~_Z napisał(a):
> > Ci co sprzedali to jeszcze troche czekaja , ze spadnie , ale juz za 5 minut zostanie im 1 godzina , a bez akcji zostac na noc to jak bez reki albo jeszcze czegos ceniejszego ;-) ?
>
> zaczyna się powrót groszołapów z "okazji" dnia? ....:>
> TIK TAK TIK TAK
moze tych co dzisiaj na alme sie zalapali po 2,20 pare znajomych IP widzialem :]]
masz nosa ruszylo